Konference Sociální podnikání 3.11.2016

Prezentace, které zazněly na konferenci, byly rozděleny do dvou bloků, zde si je můžete stáhnout:

1. Blok - Principy a podpora sociálního podnikání v ČR

2. Blok - Představení některých sociálních podniků z Vysočiny

 

Zde je odkaz na na fotografie a na článek, který si můžete přečíst na webu společnsti PTL, s. r. o.

 

Fotogalerie z konference

 

Dne 3. 11. se v Humpolci uskuteční první konference o sociálním podnikání na Vysočině. Cílem této akce je představit filosofii a možnosti sociálního podnikání. Na konferenci se dozvíte jaké výhody pro vás má využívání produktů a služeb od sociálních firem a co již v současné době sociální podniky na Vysočině nabízejí. Dozvíte se také o různých formách podpory sociálních podniků, které využijete např. pro zahájení vlastního sociálního podnikání.

Program konference

Program je rozdělen do dvou bloků.
1. Blok (dopolední): Principy a podpora sociálního podnikání v ČR.
2. Blok (po obědě): Představení sociálních podniků z Kraje Vysočina.

Záštitu nad touto akcí převzaly Kraj Vysočina a Město Humpolec.

V programovém období 2014–2020 jsou na podporu vzniku či rozšíření činnosti sociálních podniků vyčleněny stovky miliónů Kč z OP Zaměstnanost a IROP. Prostředky jsou žadatelům rozdělovány buď přímo z těchto operačních programů, a/nebo prostřednictvím jednotlivých Místních akčních skupin (MAS).

Konference je určena starostům, radním a zastupitelům obcí, vedoucím pracovníkům neziskových organizací, představitelům církví, majitelům a manažerům firem, zástupcům existujících sociálních podniků a dalším, kteří by se rádi o této problematice dozvěděli více.

PTL, s.r.o. se organizačně a finančně podílí na pořádání první konference o sociálním podnikání v Kraji Vysočina.

Pokud vás zajímají podmínky a charakteristiky tohoto, u nás stále relativně nového, druhu podnikání, přijďte 3. 11. do Humpolce! Dozvíte se informace od těch nejpovolanějších.

Přihlašujte se na e-mailu: info@humpolecko.cz.

Bližší informace a podrobný program akce najdete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Souhlasím