Aktuality

Přihláška na online seminář pro výzvy CLLD (hasiči, kulturní památky, vzdělávání) - registrace do 20. 9. 2023
Přihláška na online seminář pro výzvy CLLD (hasiči, kulturní památky, vzdělávání) - registrace do 20. 9. 2023

Místní akční skupina Společnost pro rozvoj Humpolecka, z.s. www.humpolecko.cz  bude v novém programovém období 2021–2027 (od roku 2024) vyhlašovat výzvy z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). Budeme vyhlašovat výzvy z těchto oblastí: Hasiči CLLD, Vzdělávání CLLD, Památky a muzea CLLD.

Centrum pro regionální rozvoj (CRR), které projekty administruje, pořádá pro budoucí žadatele ONLINE semináře prostřednictvím platformy MS Teams a to v pondělí 25. 9. a v úterý 26. 9. 2023.

 

v pondělí 25. 9. 2023 budou představeny výzvy:

  • Doprava CLLD;

  • Hasiči CLLD;

  • Veřejná prostranství CLLD a

  • Cestovní ruch CLLD

v úterý 26. 9. 2023 budou představeny výzvy:

  • Vzdělávání CLLD;

  • Památky a muzea v CLLD;

  • Knihovny v CLLD a

  • Sociální služby v CLLD

Rozsah představení výzev je popsán v Programu seminářů.

 

Na webu Centra, v sekci „Kalendář akcí“, již najdete uveřejněné Pozvánky a Programy na oba on-line semináře, viz odkaz: https://www.crr.cz/kalendar, případně odkazy přímo na dané semináře:

On-line semináře jsou pořádány zdarma. Je nutné, aby se účastníci semináře pouze zaregistrovali (prostřednictvím registračního formuláře uvedeného pod odkazy výše). Registrace bude ukončena dne 20. 9. 2023 ve 12.00 hod. Počet účastníků není omezen, jen je nutné provést registraci každého z účastníků samostatně.

 

Od 20. 9. 2023 budou na výše uvedených odkazech uveřejněny také jednotlivé prezentace a přihlášeným účastníkům bude do emailu zaslán odkaz na schůzku v MS Teams.

 

Mezi představením jednotlivých výzev bude vždy přestávka, kterou lze využít také pro dořešení dotazů. Zároveň se potenciální žadatelé mohou připojit jen vždy na tu část semináře, která je bude zajímat.

 

Nadále zůstává možnost osobních konzultací budoucího žadatele na jihlavské pobočce Centra pro regionální rozvoj (CRR), po předchozí domluvě konkrétního termínu s příslušným specialistou (konzultace se může zúčastnit i zástupce příslušné MAS), a samozřejmě možnost pokládání dotazů prostřednictvím Konzultačního servisu (https://www.crr.cz/irop/konzultacni-servis-irop/).

 

Pokud máte o účast na online seminářích zájem, zaregistrujte se prosím na výše uvedených odkazech. Případně prosíme o přeposlání tohoto emailu na vaše projektové manažery či subjekty, které by o dotaci mohli mít zájem.

 

Jestli máte již nějaký projektový záměr, můžete nás kontaktovat (email: info@humpolecko.cz) a probereme ho.

 

Děkujeme tým MAS Společnost pro rozvoj Humpolecka, z.s.

 

<< Zpět na předchozí stránku

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Souhlasím