Aktuality

MAS pořádá FESST
MAS pořádá FESST

Již v pátek 27. 9. 2019 pořádá místní akční skupina Společnost pro rozvoj Humpolecka ve spolupráci s Městem Humpolec festival sociálních služeb s názvem FESST. Akce se bude konat v humpoleckém parku Stromovka od 10 do 16:30 hodin.

Na festivalu se bude prezentovat celkem 14 sociálních služeb, kdy každá z nich bude mít svůj vlastní stánek, ve kterém budou připraveny nejrůznější aktivity. Návštěvníci akce se mohou těšit na jarmark výrobků vyrobených klienty těchto organizací. Dalším lákadlem bude film Mikola tenkrát na Kolačavě a proběhnou hudební vystoupení ZUŠ a školního sboru při ZŠ Hradská Křišťálek.

Celým festivalem Vás provede moderátorka Tereza Šnajdr Stýblová, kterou můžete znát z pořadu České televize Sama doma.

Více informací je zveřejňováno na našich webových stránkách pod záložkou FESST 27. 9. 2019 či na facebookové události FESST v Humpolci.

Všichni jste srdečně zváni. Akce je určena pro širokou veřejnost. O občerstvení se postará Burger Bar Tennessee a Kavárna u Janičky. Vstup je zdarma.

Akci finančně podporují: Nadační fond pro Pelhřimovsko, Six Point Two, Rodinný pivovar BERNARD a.s., Reality 11.

 

       

<< Zpět na předchozí stránku

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Souhlasím